Posao

Pozicija: Supervizor bioskopa

Opis posla:

  • Koordinacija, nadgledanje i kontrola kvaliteta rada i sprovođenje poslovnih procesa svih odeljenja bioskopa
  • Obuka i trening, motivacija zaposlenih i novozaposlenih
  • Odgovornost za održavanje visokih standarda kvaliteta usluga
  • Izrada dnevnih, nedeljnih i mesečnih izveštaja, predlozi za poboljšanje poslovanja itd
  • Odgovornost za poštovanje zakonskih propisa u poslovanju

Uslovi:

  • Visoka ili viša stručna sprema
  • Radno iskustvno na istim ili sličnim pozicijama najmanje godinu dana
  • Organizacione sposobnosti
  • Timski orijentisana osoba
  • Znanje rada na računaru (MS Office)
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorija

Konkurs je otvoren do 23. septembra

Prijave poslati na posao@kombankdvorana.rs

Pozicija: Kinooperater/ Tehničar

ZADACI:

  • Pripremanje filmova i reklamnih spotova za emitovanje
  • Dnevno projektovanje  filmova
  • Brine o osnovnom tehničkom održavanju projektora
  • Kontroliše i brine o dnevnom, nedeljnom i mesečnom tehničkom poslu
  • Dnevno izveštavanje
  • Tehnička podrška i rad na konferencijama, kongresima i seminarima

USLOVI:

  • Poznavanje osnova rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika (nije usluv nego prednost)
  • Opšte tehničko znanje
  • Sklonost ka timskom radu
  • Spremnost na rad u smenama i vikendom
  • SSS ili VŠS tehničkog usmerenja

Prijave poslati na mejl: posao@kombankdvorana.rs

Pozicija: JUNIOR SOCIAL MEDIA & EVENT MANAGER

Kombank Dvorana/ Cine Grand MCF- Beograd

  • Komunikacija sa pratiocima na društvenim mrežama
  • Osmišljavanje, kreiranje, zakazivanje i objavljivanje sadržaja na mrežama
  • Učestvovanje u planiranju i razradi strategije i razvoju digitalnog pristupa
  • Saradnja sa osobama popularnim na društvenim mrežama
  • Osnovno znanje grafičkog dizajna (npr., korišćenje Canva)
  • Monitoring i evaluacija kampanja