Kids fest

  • Funan

    Originalni naziv: Funan

    Trajanje (min): 84

    Godina: 2018.
    Zemlja porekla: Francuska, Belgija, Luksemburg, Kambodža
    Režiser: Denis Do
    Uloge: Bérénice Bejo, Louis Garrel, Colette Kieffer
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Animirani, Kids fest

  • Borbena devojka

    Originalni naziv: Vechtmeisje

    Trajanje (min): 84

    Godina: 2018.
    Zemlja porekla: Holandija
    Režiser: Johan Timmers
    Uloge: Imanuelle Grives, Aiko Beemsterboer, Hilde De Baerdemaeker
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Akcija, Drama, Kids fest, Porodični

  • Fahim, mali princ šaha

    Originalni naziv: Fahim

    Trajanje (min): 107

    Godina: 2019.
    Zemlja porekla: Francuska
    Režiser: Pierre-François Martin-Laval
    Uloge: Gérard Depardieu, Isabelle Nanty, Pierre-François Martin-Laval
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Biografski, Drama, Kids fest, Komedija

  • Raul Taburin

    Originalni naziv: Raoul Taburin

    Trajanje (min): 90

    Godina: 2018.
    Zemlja porekla: Belgija, Francuska
    Režiser: Pierre Godeau
    Uloge: Benoît Poelvoorde, Edouard Baer, Suzanne Clément
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Kids fest, Komedija

  • Škola života

    Originalni naziv: L'école buissonnière

    Trajanje (min): 116

    Godina: 2017.
    Zemlja porekla: Francuska
    Režiser: Nicolas Vanier
    Uloge: François Cluzet, Jean Scandel, Eric Elmosnino
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Drama, Kids fest, Komedija, Porodični

  • Binti

    Originalni naziv: Binti

    Trajanje (min): 90

    Godina: 2019.
    Zemlja porekla: Belgija, Holandija
    Režiser: Frederike Migom
    Uloge: Joke Devynck, Caroline Stas, Aboubakr Bensaihi
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Kids fest, Porodični

  • Ja sam Vilijam

    Originalni naziv: Jeg er William

    Trajanje (min): 83

    Godina: 2017.
    Zemlja porekla: Danska
    Režiser: Jonas Elmer
    Uloge: Alexander Magnússon, Rasmus Bjerg, Stinne Henriksen
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Drama, Kids fest, Komedija, Porodični

  • Bamzi i Gromopuc

    Originalni naziv: Bamse och dunderklockan

    Trajanje (min): 65

    Godina: 2018.
    Zemlja porekla: Švedska
    Režiser: Christian Ryltenius
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Animirani, Kids fest, Porodični

  • Ailovo putovanje

    Originalni naziv: Ailo: Une odyssée en Laponie

    Trajanje (min): 86

    Godina: 2018.
    Zemlja porekla: Francuska, Finska
    Režiser: Guillaume Maidatchevsky
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Avantura, Kids fest, Porodični

  • Lote i izgubljeni zmajevi

    Originalni naziv: Lotte ja kadunud lohed

    Trajanje (min): 78

    Godina: 2019.
    Zemlja porekla: Estonija, Letonija
    Režiser: Janno Põldma, Heiki Ernits
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Animirani, Kids fest

  • Abigejl

    Originalni naziv: Abigail

    Trajanje (min): 110

    Godina: 2019.
    Zemlja porekla: SAD, Rusija
    Režiser: Aleksandr Boguslavskiy
    Uloge: Tinatin Dalakishvili, Eddie Marsan, Rinal Mukhametov
    Na repertoaru:
    četvrtak
    12. 12. 2019

    Žanr: Fantazija, Akcija, Avantura, Kids fest

  • Mračni umovi

    Originalni naziv: The Darkest Minds

    Trajanje (min): 104

    Godina: 2018.
    Zemlja porekla: SAD
    Režiser: Jennifer Yuh Nelson
    Uloge: Mandy Moore, Gwendoline Christie, Amandla Stenberg
    Na repertoaru:
    ponedeljak
    14. 10. 2019

    Žanr: Akcija, Avantura, Drama, Kids fest